Contact

Solicitarile Dumneavoastra legate de evenimente, vor fi analizate si vom stabili un contact in cel mai scurt timp...

Clienti

Echipa noastra de organizari evenimente este una tanara si nelinistita, formata din din persoane dinamice cu experienta...

Parteneri

In prezent suntem in cautare de parteneri dinamici si profesionisti, in domeniul organizarii de evenimente.

CARIERE IN AGENTIA DE ORGANIZARI EVENIMENTE:

N-Trance Media este o agentie de publicitate, specializata in organizare de evenimente, cu activitati din ce in ce mai diversificate si de aceea avem nevoie de profesionisti capabili sa dezvolte si sa puna in practica ideile noastre, astfel incat impreuna sa construim o echipa din ce mai buna.
Este necesar ca rezultatul muncii noastre sa reflecte cultura si identitatea clientilor nostrii.
Cine sunt cei ce vor sa faca parte din echipa N-Trance Media?
Daca crezi ca esti persoana potrivita, esti tanar, perseverent, punctual si serios, te rugam sa ne contactezi sau sa trimiti un CV cu poza la e-mail: [email protected] Vino alaturi de noi!

Posturi disponibile in agentie:

DEPARTAMENT TEHNIC:

Tip job: Part Time / Full Time / Project Based

Post existent pentru persoane experimentate sau care au cunostinte medii in organizari de evenimente, sunetisti concert, sonorizari nunta, videoproiectie, jocuri de lumini, cameramani nunta, fotografi nunta, DJ nunta, MC. Pentru a va putea contacta, va rugam trimiteti un CV cu poza la: [email protected] (subiect: Angajare)

CALIFICARI SOLICITATE:

  • sunetisti (operatori sonorizare, responsabil cu sonorizari concerte, nunti, proiectie video, petreceri karaoke;
  • cameramani (operatori filmari evenimente, filmare martor, filmare nunti;
  • fotografi (poze evenimente, poze concerte, poze petreceri diverse, poze nunti;
  • DJ ( DJ de club, DJ evenimente private, receptii, petreceri, nunti;

CANDIDATUL IDEAL:

  • Punctual;
  • Responsabil;
  • Perseverent, serios;
  • Dorinta de invatare si de a munci;
  • Studii medii/superioare;
  • Limba engleza nivel mediu;
  • Experienta minim 1 an;
  • Cunostinte tehnice si muzicale (instalatie de sunet, sonorizare, filmare, DJ, Proiectie video, fotografii);
  • Cunostinte temeinice IT & SOFTWERE: Windows, Microsoft Office;
  • Permisul auto reprezinta un avantaj;

RESPONSABILITATI:

  • Reprezentarea in conditii de profesionalism a agentiei;
  • Asistenta oferita clientilor atat in timpul cat si dupa realizarea proiectului;
  • Responsabilitate in ceea ce priveste utilizarea echipamentelor agentiei;

BENEFICII:

  • colaborare pe o perioada nedeterminata de timp;
  • bonusuri;
  • program flexibil de lucru;
  • mediu deosebit de lucru;
  • participarea la evenimente media alaturi de multe personalitati;

DEPARTAMENTUL SALES / MARKETING:

Tip job: Part Time / Full Time

Post existent pentru persoane experimentate in organizari evenimente, in comunicare si in reprezentarea agentiei fata de clientii existenti cat si de cei noi.

  • Executive Secretary (abilitati PC, preluare telefoane/fax-uri, distribuire corespondenta, direct mail, activitati de protocol);
  • PR Assistant (abilitati PC, intocmire rapoarte marketing/media, client service, supervizare evenimente, );
  • Sales & Marketing (strategii de marketing, vanzari, supervizare evenimente, client service, cunostinte Microsoft Office - Word, Excel, Power Point, Outlook Express);
  • Acount Assistant;

  • Prezenta fizica placuta;
  • Punctual;
  • Limba engleza nivel mediu/avansat;
  • Dorinta de a invata si de a munci;
  • Abilitati de comunicare si negociere;
  • Abilitati PC (Word, Excel, Power Point, Outlook Express, Internet Explorer);
  • Dorinta de a avea succes si de a promova;
  • Varsta maxima 28 ani;

  • Vanzarea serviciilor firmei;

BENEFICII:

  • bonusuri;
  • Comision pana la 10% din valoarea contractelor incheiate;